PROJELER

Akustik

ONATUS, akustik & titreşim simülasyon teknolojileri konusunda, VA One yazılımının Türkiye distribütörüdür. VA One otomotiv sanayinden, havacılığa, uydu tasarımından, traktör ve otobüs sektörüne, deniz taşıtlarından, beyaz eşya sektörlerine kadar uzanan yelpazede, kullanılan en yaygın yazılım çözümüdür.
Türkiye’de Ford Otosan, Tofaş-Fiat, Hexagon Studio gibi otomotiv ana sanayi firmaları, akustik & titreşim simülasyon yazılım çözümü konusunda VA One’ı tercih etmektedirler. Ayrıca ilk milli gemimiz olan MİLGEM’in de tüm su altı akustik simülasyon tasarımları VA One yazılımı ile gerçekleştirilmiştir.
ONATUS Öngörü Teknolojileri olarak akustik & titreşim simülasyonları konu başlığına yönelik olarak yazılım satış faaliyetlerimizin yanı sırıa müşterilerimizden gelen, akustik & titreşim tasarım iyileştirme talepleri doğrultusunda proje bazlı mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

  • Hakkımızda

    ONATUS, yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, otomotiv ana sanayi, otomotiv yan sanayi, savunma, havacılık, deniz sistemleri, beyaz eşya, makina imalat, iş makinaları, inşaat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır. Kaynak & ısıl İşlem, malzeme seçimi, malzeme verilerinin yönetimi ve paylaşımı, malzeme mühendisliği eğitimi, gürültü ve titreşim, çarpışma ve dayanım gibi pek çok konuda hem danışmanlık hem mühendislik hizmeti vererek iş birliği içinde bulunduğumuz firmaların rekabet alanında güçlerini arttırmasını hedeflemekteyiz.

    Bu hedef doğrultusunda ONATUS teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübesi ile kazandığı bilgiyi teknoloji ile bağdaştırarak verdiği hizmeti en üst seviyede tutar.

  • Menü
  • Yazılım Gruplarımız
  • İletişim
©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi