PROJELER

Çarpışma - Dayanım

 

Yapısal dayanım, çarpışma, düşme ve devrilme proseslerine yönelik olarak, ileri teknoloji yazılım çözümleri ile, analiz ve simülasyon hizmeti sunmaktayız. Çarpışmaya modellerine, metal şekillendirme ve kaynak & ısıl işlem süreçlerinden gelen etkileri de dahil ederek fark yaratan çözüm önerileri geliştirebilmekteyiz.

Yapısal çarpışma alanında kullanmakta olduğumuz yazılım çözümümüz VPS, günümüzde başta otomotiv olmak üzere, savunma, havacılık, elektrik-elektronik gibi çok farklı sektörlerde çarpışma ve dayanım simülasyonları alanında kullanılan en yetkin yazılımdır.
Bu konuda sunmuş olduğumuz mühendislik hizmetleri yapısal çarpışma & dayanım simülasyonları, düşme ve devrilme analizleri, su altı patlama analizleri, mayın patlama analizleri, hava yastığı modelleme analizleri, emniyet kemeri modelleme analizleri, Dummy modelleri üzerinden, çarpışma simülasyonu ile hasar ve güvenlik analizleri, farklı standart dahilinde, koltuk çarpışma ve dayanım analizleridir.

  • Hakkımızda

    ONATUS, yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, otomotiv ana sanayi, otomotiv yan sanayi, savunma, havacılık, deniz sistemleri, beyaz eşya, makina imalat, iş makinaları, inşaat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır. Kaynak & ısıl İşlem, malzeme seçimi, malzeme verilerinin yönetimi ve paylaşımı, malzeme mühendisliği eğitimi, gürültü ve titreşim, çarpışma ve dayanım gibi pek çok konuda hem danışmanlık hem mühendislik hizmeti vererek iş birliği içinde bulunduğumuz firmaların rekabet alanında güçlerini arttırmasını hedeflemekteyiz.

    Bu hedef doğrultusunda ONATUS teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübesi ile kazandığı bilgiyi teknoloji ile bağdaştırarak verdiği hizmeti en üst seviyede tutar.

  • Menü
  • Yazılım Gruplarımız
  • İletişim
©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi