PROJELER

Ominicad

OmniCAD ekibi tarafından geliştirilen ALPA- Associativity Logic Path Assigner teknolojisi, yüzeylerden oluşan topolojik şeklin her bir parçasının bireysel olarak tanınmasını sağlar. Bu sayade, kullanıcının ilişkili parametrik modelleme ve yüzey modelleme teknolojilerinden gelen tüm avantajları elinde bulundurur.

FreeTRANSFORMER ile var olan geometri deforme edilebilir, güncellenebilir ve bu değişikliklerin etkilerini hızlı bir şekilde görselleştirilebilir.

Bu teknoloji sac parça, endüstriyel tasarım , plastikler, havacılık, tüketici ürünleri ve tıbbi protez aygıtları gibi çeşitli endüstriyel alanlarda uygulamalara sahiptir.

Tam otomatik bir sistem olmak dışında, MESHTRANSFORMER Modülünün çok önemli iki özelliği bulunmaktadır:

Dönüştürülmüş yüzeyler orijinalleri ile aynı kalitededir;
Elde edilen yüzeylerin kalitesi girdi meshlerinin kalitesine bağlı değildir.
Optik Tarama Adaptasyonu ile bir yüzey grubunun, fotogrametrik sistem veya CMM sonucu elde edilmiş nokta bulutuna adapte edilmesiyle yeni yüzey modelleri oluşturur

  • Hakkımızda

    ONATUS, yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, otomotiv ana sanayi, otomotiv yan sanayi, savunma, havacılık, deniz sistemleri, beyaz eşya, makina imalat, iş makinaları, inşaat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır. Kaynak & ısıl İşlem, malzeme seçimi, malzeme verilerinin yönetimi ve paylaşımı, malzeme mühendisliği eğitimi, gürültü ve titreşim, çarpışma ve dayanım gibi pek çok konuda hem danışmanlık hem mühendislik hizmeti vererek iş birliği içinde bulunduğumuz firmaların rekabet alanında güçlerini arttırmasını hedeflemekteyiz.

    Bu hedef doğrultusunda ONATUS teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübesi ile kazandığı bilgiyi teknoloji ile bağdaştırarak verdiği hizmeti en üst seviyede tutar.

  • Menü
  • Yazılım Gruplarımız
  • İletişim
©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi