PROJELER

Prototipleme ve Ön İmalat

 

ONATUS olarak kompozit malzeme üretim teknolojilerini kullanarak, tasarımları fonksiyonel, son ürüne muadil prototip parçalara dönüştürmek ve metalik bazlı malzemelerden düşük adetli (0-1000) ön seri imalat süreçlerine katkı sağlamanın yanı sıra kompozit imalat teknolijlerine yönelik olarak ürün performansı hedefleri doğrultusunda,el yatırma,vakum infüzyon,light RTM,RTM gibi farklı imalat alternatifleri ile,tasarım gereksinimlerini karşılayacak malzemeler kullanarak prototip parça ürün hizmetleri sunmaktayız.
Metalik bazlı malzemelerden parça üretme konusunda da ürün tasarım hedefleri ve piyasa beklentileri göz önünde bulundurularak,simülasyon,mekanik tasarım,form operasyonları,kalıp tasarımı ve imalatı süreçlerini kapsayacak biçimde anahtar teslim projeler üretmekteyiz.

  • Hakkımızda

    ONATUS, yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, otomotiv ana sanayi, otomotiv yan sanayi, savunma, havacılık, deniz sistemleri, beyaz eşya, makina imalat, iş makinaları, inşaat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır. Kaynak & ısıl İşlem, malzeme seçimi, malzeme verilerinin yönetimi ve paylaşımı, malzeme mühendisliği eğitimi, gürültü ve titreşim, çarpışma ve dayanım gibi pek çok konuda hem danışmanlık hem mühendislik hizmeti vererek iş birliği içinde bulunduğumuz firmaların rekabet alanında güçlerini arttırmasını hedeflemekteyiz.

    Bu hedef doğrultusunda ONATUS teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübesi ile kazandığı bilgiyi teknoloji ile bağdaştırarak verdiği hizmeti en üst seviyede tutar.

  • Menü
  • Yazılım Gruplarımız
  • İletişim
©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi