PROJELER

Sac Metal & Proses Tasarımı

ONATUS, metal şekillendirme simülasyonları, sac metal kalıp & proses tasarımı konusunda Türkiye’nin fark yaratan lider mühendislik ofisidir. Alanında 15 yılın üzerinde proje deneyimine sahip olan ONATUS tasarım grubu olarak hizmet verdiğimiz / vermekte olduğumuz referans müşterilerimizden bazıları aşağıdaki şekilde sıralanmıştır: Mercedes-Benz,BMW,Honda,Ford Otosan,Laepple.Proses ve metot çalışmalarının devamında, kalıp tasarımı ve imalat konu başlıklarına yönelik olarak, uzman kadromuz ile Çekme kalıpları, kesme/delme kalıpları, hassas kesme kalıpları, açınım kesme kalıpları, bükme/form verme kalıpları, kamlı kalıplar, adımlı(progressive)kalıplar ,transfer kalıplar alanlarında anahtar teslimi proje hizmeti vermekteyiz.

 

  • Hakkımızda

    ONATUS, yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, otomotiv ana sanayi, otomotiv yan sanayi, savunma, havacılık, deniz sistemleri, beyaz eşya, makina imalat, iş makinaları, inşaat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır. Kaynak & ısıl İşlem, malzeme seçimi, malzeme verilerinin yönetimi ve paylaşımı, malzeme mühendisliği eğitimi, gürültü ve titreşim, çarpışma ve dayanım gibi pek çok konuda hem danışmanlık hem mühendislik hizmeti vererek iş birliği içinde bulunduğumuz firmaların rekabet alanında güçlerini arttırmasını hedeflemekteyiz.

    Bu hedef doğrultusunda ONATUS teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübesi ile kazandığı bilgiyi teknoloji ile bağdaştırarak verdiği hizmeti en üst seviyede tutar.

  • Menü
  • Yazılım Gruplarımız
  • İletişim
©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi