PROJELER

Yapısal - Statik Dayanım

 

Statik dayanım analiz çalışmalarımız ile, tasarlanan yapı üzerindeki gerilim yoğunlaşma bölgeleri, hot spot alanları, yapı üzerindeki yükün kaldırılması sonrasında oluşan artık plastik gerilme miktarı, çarpışma sonrasında meydana gelen geri yaylanma analizleri konu başlıklarına yönelik olarak çözüm önerileri geliştirmekteyiz. Yapısal statik dayanımı alanındaki simülasyon çalışmalarına, test ortamından gelen verileri de rahatlıkla hızlı ve pratik biçimde ilave edebilir, ve çok çekirdekli kullanım seçenekleri ile simülasyon çalışmalarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

  • Hakkımızda

    ONATUS, yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, otomotiv ana sanayi, otomotiv yan sanayi, savunma, havacılık, deniz sistemleri, beyaz eşya, makina imalat, iş makinaları, inşaat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır. Kaynak & ısıl İşlem, malzeme seçimi, malzeme verilerinin yönetimi ve paylaşımı, malzeme mühendisliği eğitimi, gürültü ve titreşim, çarpışma ve dayanım gibi pek çok konuda hem danışmanlık hem mühendislik hizmeti vererek iş birliği içinde bulunduğumuz firmaların rekabet alanında güçlerini arttırmasını hedeflemekteyiz.

    Bu hedef doğrultusunda ONATUS teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübesi ile kazandığı bilgiyi teknoloji ile bağdaştırarak verdiği hizmeti en üst seviyede tutar.

  • Menü
  • Yazılım Gruplarımız
  • İletişim
©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi