İNSAN KAYNAKLARI

İK

ONATUS’da çalışanlar formal olmayan bürokrasiden uzak bir ortamda,kişisel ve mesleki açıdan kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar.Açık iletişim,takım çalışmalarına yatkınlık,sürekli gelişme ve güncel teknolojileri yakından takip etme arzusu insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Sürekli öğrenmeyi ve gelişmeyi şirket politakası olarak benimseyen firmamız,çalışanlarına sistemli eğitimlere ilaveten farklı kişisel gelişim programları ile sürekli kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunar.


ONATUS Öngörü Teknolojileri olarak, başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, sürekli öğrenmeyi ve kişisel gelişimi hedefleyen, iletişim gücü yüksek adaylar ile her zaman görüşmek, tanışmak isteriz. Hali hazırda açık ve kapalı pozisyonlarımız aşağıdaki şekilde listelenmiştir.
 

  • Hakkımızda

    ONATUS, yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, otomotiv ana sanayi, otomotiv yan sanayi, savunma, havacılık, deniz sistemleri, beyaz eşya, makina imalat, iş makinaları, inşaat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır. Kaynak & ısıl İşlem, malzeme seçimi, malzeme verilerinin yönetimi ve paylaşımı, malzeme mühendisliği eğitimi, gürültü ve titreşim, çarpışma ve dayanım gibi pek çok konuda hem danışmanlık hem mühendislik hizmeti vererek iş birliği içinde bulunduğumuz firmaların rekabet alanında güçlerini arttırmasını hedeflemekteyiz.

    Bu hedef doğrultusunda ONATUS teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübesi ile kazandığı bilgiyi teknoloji ile bağdaştırarak verdiği hizmeti en üst seviyede tutar.

  • Menü
  • Yazılım Gruplarımız
  • İletişim
©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi