YAZILIM

Ces Selector

CES Selector Malzeme uzmanları ve ürün geliştirme ekiplerinin malzeme özellik verilerini bulmayı, incelemeyi ve paylaşmayı sağlayan bir uygulamadır.
CES Selector, malzeme, ürün geliştirme, ar-ge, mühendislerinin projeleri kapsamında malzeme seçimi, farklı malzeme alternatiflerinin karşılaştırılması ve malzeme datasını tek bir çatı altında yönetmeleri amacıyla geliştirilmiş, şuan pazarda bulunan en kapsamlı malzeme tasarım ve yönetim programıdır.

CES Selector ile erken tasarım, yeniden tasarım veya alternatif malzeme kullanımı sürecinde, malzeme seçimi noktasında daha doğru kararlar alabilirsiniz. Alternatif malzeme önerilerinizi, karşılaştırmalı tablolar halinde diğer şirket içi veya dışı ilgililerle paylaşabilir, şirket içi etkileşimi arttırırken, müşterileriniz veya tedarikçilerinizi en doğru şekilde yönlendirebilirsiniz. Eğer malzeme mühendisi olarak, şirket içerisinden malzeme seçimi konusunda gelen sorular, çok fazla zamanınızı alıyorsa, CES Selector yardımıyla bu tip soruları hızlı ve güvenilir şekilde yanıtlayabilirsiniz.​

©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi