YAZILIM

VPS

Virtual Performance Solutian
 

Çarpışma
VPS çarpışma modülü, yapısal ve yolcu güvenliğine dayalı tüm simülasyon faaliyetlerini erken tasarım aşamasından başlayarak ve imalat etkilerini (döküm, metal ve kompozit şekillendirme) de göz önünde bulundurarak gerçekleştirebilmek amacıyla ESI Group tarafından geliştirilmiş yazılım çözümüdür.
Yolcu Güvenliği
VPS yolcu güvenliği modülü, hava yastığı patlama ve konumlandırma, emniyet kemeri tasarımı ve araç içerisinde bulunan yolcuların herhangi bir çarpışma durumunda nasıl ve ne büyüklükte etkileneceklerini simüle etmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.
NVH
VPS NVH modülü, otomotiv, kamyon, otobüs ve traktör endüstrilerinde gürültü ve titreşim bazlı problemlerin giderilmesi ve daha konforlu araçların tasarlanabilmesi amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.
Kabin Akustiği
VPS kabin akustiği modülü, otomotiv, kamyon, otobüs ve traktör endüstrilerinde, kabin içi gürültü kaynaklarının belirlenmesi, hangi yolla yayıldıklarının tespitine yönelik analizler ve gürültü ve titreşimi engellemeye yönelik kullanılan izolasyon malzemelerinin katkılarını simüle etmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.
Statik Analizer
VPS statik analiz modülü, tasarımınıza etki eden statik yüklerin yarattığı sonuçları, lineer ve non-lineer olarak simüle etmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.
Koltuk Konfor
VPS koltuk konfor modülü, bünyesinde bulunan yada sizin ilave edebileceğiniz dijital yolcu ve koltuk modelleri üzerinden, yolcunun güvenlik, vibrasyon, termal ve statik konfor analizlerini gerçekleştirebilmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.

Benzer Ürünler

©2017 - ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi