Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Haberler

Awesome Image

GLOBAL SİSTEM TEDARİĞİNDE 50 YILLIK TECRÜBEYE DİJİTAL İMALAT SİMULASYON KATKISI

Mart 18, 2020 0 Comments uncategorized

1970 yılında kurulan AL-KOR, Türkiye ve Bulgaristan’da olmak üzere 3 farklı üretim tesisinde, toplam 25.000 m2 kapalı alan kapasitesiyle, otomotiv ve endüstriyel aydınlatma sektörlerine hizmet veren, ülkemizin alanında önemli ihracatçı firmaları arasındadır.

Onatus Öngörü Teknolojileri, üretim proseslerinin digital imalat simülasyonlarını, hesaplamalı malzeme mühendisliği araçları kullanarak gerçekleştirebilen, uzman olduğu disiplinlerde yüksek katma değerli çözüm önerileri geliştiren bir mühendislik ofisidir.

AL-KOR ve ONATUS arasında son iki yılda kurulan iş birliği ile, AL-KOR’un seri imalat proseslerine yönelik digital imalat simülasyonları ile, olası hatalar oluşmadan engellenebilmekte ve geliştirilen çözüm önerileri ile yüksek katma değerli ürünlerin imalat süreçleri daha şeffaf hale getirilebilmektedir.

AL-KOR Tasarım ekip lideri Salih Aykaç yapılan çalışmalarla ilgili olarak görüşlerini şu şekilde açıklamaktadır “ONATUS Öngörü Teknolojileri ile üretim süreçlerinin digital modelleme çalışmaları başlığında çalışıyoruz, verdikleri hizmetten ve sunmakta oldukları yaratıcı çözüm önerilerinden son derece memnunuz”

Tags:

Post A Comment

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?