Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Partnerlik

ONATUS PARTNERLİK
ONATUS ÖNGÖRÜ TEKNOLOJİLERİ

ONATUS Öngörü Teknolojileri, 2013 yılından günümüze, alanında uzman personeli ile yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri üreten, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, deneyimli uzman personelini, teknolojik gelişmeler bağlamında sürekli güncelleyen, başta metal malzeme üreticileri, savunma sanayi, araştırma merkezleri, akdemik kurumlar olmak üzere, otomotiv ana sanayi, beyaz eşya ve makina imalat sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler üreten, % 30 devamlı büyüme başarısını yakalamış, konusunda uzman araştırma kurumları ve üniversiteler ile partnerlik anlaşmaları olan bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir.

Günümüzde rekabet artık son üründe değil son ürüne kadar olan süreçlerde de yaşanmaktadır, bu bağlamda ONATUS, Hesaplamalı Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilgi Teknolojileri, üretim yöntemlerinin dijital sayısal modellerinin oluşturularak olası hataların öngürülmesi, Üretim Simülasyonları (Dövme, Kaynak, Isıl İşlem, Sac Metal Şekillendirme, Haddeleme, Ekstrüzyon..) Performans Simülasyonları (akustik-yapısal dayanım-konfor) disiplinlerinde deneyim biriktirmektedir. Deneyimlerini ve yeteneklerini; yazılım entegrasyonu, proje bazlı hizmetler, danışmanlık ve eğitim başlıklarında müşterilerine sunan ONATUS, müşterilerinin Ar-Ge ve Ürün geliştirme proseslerine yüksek teknolojiye dayalı verilerle katkı sağlamaktadır. İlgili alanlarda ülkemizdeki önemli araştırma kurumları ile partnerlik sözleşmeleri bulunan, globalde ADB, İsveç, İngiltere, Fransa ve Almanya’ya doğrudan yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ihracat yapan ONATUS, ülkemizde gerçekleştirilen Dilek, Örs, Milgem, Milli Turboşaft Motoru gibi onlarca projeye katkılar sunarak 2023 vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürün ve Hizmet Kapsamı;

Kaynak ve Işıl İşlem yazılımları, malzeme teknolojileri yazılımları, metal şekillendirme yazılımları, performans yazılımları.

Donanımlar; mecanum akustik ölçüm sistemleri.

Projeler; Yapısal statik dayanım, akustik, A class yüzey modelleme, çarpışma dayanım, kaynak ve ısıl işlem, metal şekillendirme, yüksek sıcaklıkta malzeme özellikleri hesaplama, saç metal ve proses tasarımları, hesaplamalı malzeme mühendisliği projeleri danışmanlıkları.

Kuruluş 2013

Çalışan mühendis sayısı 25

Ülke Türkiye

2021-2022 hedeflenen bayi sayısı 10

Bayide aranan özellikler;

Teknopark firmaları

Mühendislik öğrencileri ve girişimciler

Akademisyen ve danışmanlık şirketleri

Ürün konseptinde hizmet veren ARGE şirketleri

İsim hakkı bedeli 2021 sonuna kadar 0 TL

Minimum maliyet 2021 sonuna kadar 0 TL

Reklam giderleri 2021 sonuna kadar 0 TL

Net gelirden pay görüşmede bilgi verilecektir.

Bayiye verilecek destekler; Eğitim, tanıtım desteği, münhasır rakipsiz bayilik

Bayilik verilecek iller;

İzmir (Doldu)
Adana (Doldu)
Ankara (Doldu)
Antalya
Bursa (Doldu)
Denizli
Güney Doğu Anadolu Bayiliği
Hatay (Doldu)
Mersin
Konya
Manisa
Sivas
Karabük
Samsun
Karadeniz Bölge Bayiliği
Doğu Anadolu Bayiliği

İlgili Kişi Erdem Karagöz 0532 276 40 91
erdem@onatus.com
www.onatus.com

Neden Onatus Partneri Olmalıyım?

Onatus öngörü teknolojileri alanında rakipsiz yazılım ve özgün projeleri ile sektörün lideridir. Farklı disiplinlerde özgün çözümler üreten Onatus Öngörü teknolojilerinde bayi olarak yer alabilir ve gelişen yazılım Dünyasında geleceğinize yön verebilirsiniz.

Sektörel deneyimin yanında ABD ve Avrupa’ya mühendislik hizmeti ihraç eden Onatus savunma sanayi başta olmak üzere 200 tamamlanmış proje ile sektöre imzasını atmıştır.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?