Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

Akustik


Diğer mühendislik ofislerinden farklı olarak, ONATUS endüstriyel akustik konusunda faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda ülkemizde faaliyet gösteren, Tofaş-Fiat, Ford Otosan, Anadolu ISUZU gibi taşıt üreticilerinin tamamı, MİLGEM, TAI gibi havacılık ve savunma sanayi kurumları bu disiplin özelinde ONATUS’un uzun soluklu daimî hizmet verdiği müşterileri arasındadır.
Bu konu başlığında öne çıkan üç temel özelliğimiz bulunmaktadır:
1. 0-40,000 Hz arasında simülasyon yeteneği olan tek mühendislik ofisiyiz.
2. Akustik izolasyon konusunda kullanılan poröz malzemelerin, testlerini GOSB Teknopark bünyesinde yer alan test yerleşkemizde gerçekleştirebilmekteyiz.
3. Yapının, bu bir araç da olabilir, buzdolabı da veya bir uydu da, akustik analiz gereksinimleri doğrultusunda, FEM, BEM, SEA, FMM gibi farklı modelleme yöntemlerini kullanarak, anahtar teslim, hassas çözümler üretebilmekteyiz.
4. Akustik ve titreşim alanında gerek test gerekse de donanımsal alt yapıları eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile bütünleşik olarak anahtar teslim çözüm önerileri olarak gerçekleştirebilen ONATUS bu alanda ülkemizdeki yetkin mühendislik ofisleri arasındadır.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?