Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

DigitalClone for Engineering


DC-E aktarma organları komponentlerinin istatistiksel ömür tahminlerini yapmak için fizik tabanlı modelleri kullanan çok gövdeli sistem dijital ikizdir. Sistem modellemesi, rulman, dişli detaylı analizlerinden simülasyon tabanlı komponent ömür tahminine dünyadaki tek entegre çözümdür. DC-E dışındaki hiçbir çözüm mikroyapı tabanlı yaşam ömrü öngörülerini içermemektedir. Müşteriler DigitalColone modellemeleri sayesinde, tasarım optimizasyonu için uygulanan iterasyonların %75 oranında azaltılabileceğini ve parça kalifikasyonu için harcanan maliyetin %50’ye kadar azaltılabileceğini belirtmişlerdir.

DC-E geliştiricisi çözüm ortağımız Sentient Science 20 yılı aşkın süredir ürünlerin yaşam ömrünü artırma, optimum test ve ürün tasarımına yönelik bilimsel araştırma ve geliştirme deneyimine sahiptir.

Kendi Modellerinizi Oluşturun: Sistem ve komponentleri modelleyin, ömrünü değerlendirin FMU (Functional Mockup Unit)’larınızı oluşturun.

Yorulmaya Dayalı Parça Kullanım Süresi: HMM yazılımsal altyapısı ile parça ömrünün kullanım süresi boyunca tahmini.

Kök Neden Analizi: Filonuzdaki erken hasarların kök neden analizleri yürütülebilmektedir.

Model Yönetimi: Ürünlerinizi DigitalClone’da sunmak için çalışma modellerini yükleyin ve yönetin.

DEĞER KATAR
  1. Yenilenebilir Rüzgar Enerjisi, Havacılık ve Demiryolunda türbin ve component teknolojisinin risk analizleri ve tasarım mühendisliği uygulamaları.
  2. Veri tabanında mevcutta bulunmayan yeni veya tescilli malzemeleri test edin.
  3. Malzemelerin altın listesini oluşturmak ve varlıklarınızı optimum bir şekilde yapılandırmak için duyarlılık çalışmaları yürütün.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?