Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

Thercast NxT

THERCAST® NxT, döküm simülasyonlarını gerçekleştirmek için oluşturulan bir yazılım çözümüdür. Simülasyon sonucunda gerçeğe yakın sonuçlar elde edilir. Soğutma, kalıplar ve döküm işleminin diğer tüm unsurları arasındaki birçok karmaşık etkileşime kapsamlı bir biçimde hitap eden eşsiz bir termo-mekanik temele sahiptir. Yüksek performans ve ölçeklenebilirlik ile daha doğru simülasyonlar alınması, daha fazla simülasyon koşma veya daha sonraki imalat adımları için simülasyon verilerini sağlar. Yeni simülasyon süreçleri için hızlı ve kolay kurulması ve mevcut süreçlerin “what-if” soruşturmasının yürütülmesini kolaylaştırır. Döküm süreçlerinin baştan sona simüle edebilme, daha iyi durumlar sunma ve birden fazla simülasyon aracına ihtiyaç duymadan kullanma becerisine sahiptir.

THERCAST® zaman içindeki sıcaklık, stres ve üretilen kısımdaki herhangi bir noktanın diğer öz nitelikleri hakkında bilgi sunar ve bu parçanın daha sonraki kullanıcıları için yararlı bilgiler sağlar.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?