Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Service Details

ServicesYenilenebilir Rüzgar Enerjisi

DigitalClone For Engineering

Rüzgar Türbinlerinizin Bakımının Daha Düşük Değişken, İşletme ve Bakım Maliyeti

DigitalClone Platformu, dijitalleştirme, malzeme bilimi ve kullanım ömrünü uzatma eylemleriyle birbirine bağlanan bir rüzgar türbini operatörleri ve tedarikçileri ağıdır.

DigitalClone, arızanın ilerlemesini tahmin etmek için çalışma ve yükleme koşullarını kullanarak rüzgar türbini aktarma organları komponentlerini simüle eden fizik tabanlı bir dijital ikiz çözümüdür. Yazılım türbin ana parçaları (dişli kutusu, ana yatak) için makine öğrenimini kullanarak durum izleme sistemlerinden daha üstün sağlıklı tahmin yeteneği sağlar.

DC- E ile; Parça kalifikasyonu için sertifikalı dijital modellerin hesaplamalı testleriyle riski azaltabilir ve tasarım iterasyonlarını azaltarak etkin bir optimizasyon süreci geçirebilirsiniz. Başarısız parçanın Kök Neden Analizi (KNA)’ni gerçekleştirebilirsiniz.


Orijinal Ekipman Üreticileri

Planlanmış operasyonel profillere yüklenme koşullarına dayalı, rulmanlar, dişliler ve aktarma organları sistemleri için Parça Ömrü Tahminleri oluşturan sistemleri DigitalClone for Engineering ile modelleyin.

Rekabetçi tasarım gerekliliklerini karşılamak için operasyonel profiller, tasarım alternatifleri ve malzeme seçenekleri dahil olmak üzere dijital hesaplama testleriyle veri noktalarını test edin.İşletmeciler

Veriye dayalı kararlar verebilmek için rakip teknoloji ve tasarımları nesnel olarak karşılaştırın.

Ürünlerin gerçekçi operasyonel profiller altında, değiştirme stratejilerini, tedarikçi risklerini ve yaşam süresinin uzamasını değerlendirin.

Tedarik Zinciri

Çok yıllı değiştirme ve envanter maliyetlerini tahmin etmek için yüksek duyarlılıklı fizik tabanlı modellerden yararlanın.

Alternatif tedarikçi teknolojilerini değerlendirmek için tescilli DigitalClone modellerinden yararlanın.

DigitalClone for Additive Manufacturing: Detaylı Bilgi İçin
DigitalClone for Engineering: Detaylı Bilgi İçin


“İyi tahminlere sahip malzeme listesi, rüzgar türbininin ömrü boyunca bakım işlemini yapmamıza ve optimize etmemize yardımcı oluyor. “BELEN LİNARES, ACCİONA ENERGİA

“En yeni hesaplamalı test teknolojisine sahip fiziksel test sürecimiz, her zaman türbinin güvenilirliğini artırma nihai amacı ve titiz test ve doğrulama sürecimizle eşleşir. DigitalClone’u kullanmak, kapsamlı doğrulama programımızın ilk adımıdır. Planladığımız ürünlerde daha hızlı bir sertifikasyon sürecine ve daha güvenilir bir türbinin seri üretime geçmesine katkı sağlayacaktır.” MAİTE BASURTO, ADWEN

“Sentient Science’ın tanınmış teknolojisini varlıklarımızda kullanan ilk büyük Avrupa rüzgar enerjisi operatörü olmaktan gurur duyuyoruz. Bu, türbinlerimizden maksimum performansı elde etmek ve her zamankinden daha rekabetçi olmak için ‘Ömür Boyu Türbin’ programımızda ileriye doğru atılmış büyük bir adımı temsil ediyor.” RAFAEL MATEO, ACCIONA

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?