Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Haberler

Awesome Image

ÜLKEMİZİN İLK HAVADAN HAVAYA FÜZESİ BOZDOĞAN HEDEFİNİ İLK ATIŞTA VURDU!

Eylül 3, 2021 0 Comments uncategorized


Uzun yılladır ONATUS Öngörü Teknolojileri olarak üretim simülasyonları alanında birlikte çalıştığımız, Tübitak Sage genç mühendis ve teknisyenleri tarafından geliştirilen ülkemizin ilk havadan havaya füzesi Bozdoğan hedefini ilk atışta vurdu. F 16’dan atılan Bozdoğan füzesi hedefi doğrudan vuruş ile imha etti.

Uzun yıllardır zor şartlar altında yurtdışından ithal ettiğimiz ve tüm kontrolleri bizde olmayan füzeler yerini yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bozdoğan füzesi genç mühendislerin başarısı. Bu motivasyon ile her gün çok daha iyilerinin geliştirileceğinin farkındayız.

ONATUS Öngörü Teknolojileri olarak yurt dışına bağımlılığı azaltmak için çalışıyoruz. Genç mühendislerle her yıl % 30 büyüyerek SAVUNMA SANAYİ içinde olmaktan çok mutluyuz. MİLGEM- ATAK gibi savunma sanayi projelerinin parçası olmak sorumluluğumuzu artırıyor.

Helikopter ve deniz sistemleri uygulamalarında ise su altı akustik simülasyon, kabin içi akustik seviyelerin modellenmesi ve iyileştirme önerilerinin etkilerinin modellenmesi gibi çalışmalarda sıklıkla ONATUS Öngörü Teknolojileri çözümleri kullanılmaktadır.

Ülkenin tüm milli projelerinde emeği geçen mühendisleri kutluyoruz.

#TübitakSage #GöktürkProjesi #Milgem #Onatus #Atak #BozdoğanProjesi #Turkey
Tags:

Post A Comment

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?