Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

A Class Yüzey Modelleme


ONATUS Öngörü Teknolojileri, A Class yüzey modelleme teknikleri konusunda, Tofaş-Fiat, Ford Otosan, Temsa-Global, Hexagon-Studio gibi ana sanayi kurumlarına proje ve eğitim hizmetleri vermekte, bu alanda Türkiye’nin en yetkin ve deneyimli personelini bünyesinde barındırmaktadır.

CAD Yüzey Modelleme yazılımımız ile A-class yüzeylerde sıfırdan bir model oluşturmak ve A-Class özelliğini koruyarak hızlı ve esnek bir şekilde bozmak mümkündür. Yazılımla var olan geometri deforme edilebilir, güncellenebilir ve bu değişikliklerin etkilerini hızlı bir şekilde görselleştirilebilir.

Sac parça, endüstriyel tasarım, plastikler, havacılık, tüketici ürünleri ve tıbbi protez aygıtları gibi çeşitli endüstriyel alanlarda uygulamalara sahiptir.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?