Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

Porozite Ölçüm Araçları


Mecanum porozite ölçüm cihazları; gürültü kontrol mühendislik hesaplamalarında kullanılan önemli parametrelerden, “açık porozite (open porosity)” ve ” gerçek kütle yoğunluğu (true bulk density)” değerlerinin güvenilir ölçümü için tasarlanmış test sistemleridir.

Malzeme Özellikleri
1. Açık Porozite
2. Gerçek Hacim Yoğunluğu

Uygulama Alanları

Mecanum porozite ölçüm sistemleri; dünyanın önde gelen malzeme tedarikçileri, otomotiv ve uçak endüstrisindeki test ve analiz çalışmalarındaki tutarlı sonuçları ile mühendislik faaliyetlerine değer katmaktadır. Porozite ölçüm sistemlerinin temel kullanım alanları:

► Malzemelerin imalat süreçlerindeki kalite kontrol çalışmaları

► Araştırma, geliştirme ve inovasyon çalışmaları

► Akustik simülasyon yazılımlarına, malzeme ses yutum özelliklerinin beslenmesi faaliyetler

Temel Özellikler

Mecanum porozite ölçüm sistemleri, doğrulama kartı ile birlikte doğrulama örneği ve Phi-X™ yazılımı ile birlikte gelmektedir. Phi-X™ yazılımı, test mühendisini, test süreci esnasında ve test işlemi sonrasındaki açık porozite ve gerçek kütle yoğunluğu hesaplamalarında yardımcı olmaktadır. Porozite ölçüm sistemi, aynı zamanda B&K ve Mecanum, empedans tüpleri, hava akış direnci ölçüm sistemleri ve yarı statik mekanik analizör sistemlerinde de kullanılabilen, disk şeklindeki kalibrasyon malzemeleri ile çalışmaktadır. Opsiyonel kalibrasyon örnekleri de tedarik etmek mümkündür.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?