Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

VA One

VA One SEA Modülü, gürültü & titreşim problemleri ile uğraşan, araştırma ve geliştirme projesi yürüten bütün sektörler tarafından yoğunlukla kullanılmaktadır.

Hybrid modülü, akustik ve titreşim mühendislerine; vibro-akustik metotları için dünyadaki en gelişkin modelleme teknolojisini sunmaktadır. FE/VEM/SEA modelleme teknikleri, Hybrid modül ile aynı model üzerinde eş zamanlı olarak kullanılabilir hale gelmiştir.

Yapısal FE modülü, yapısal FE subsistemlerinin tepkilerini hali hazırda var olan NASTRAN çözücünüzü kullanarak hesaplamanıza olanak sağlamaktadır. NASTRAN dışında onlarca çözücü ile sorunsuz data alışverişinde bulunabilmektedir.

Akustik FE modülü, düşük frekans bantlarındaki kapalı akustik kavitelerin hassas modellerinin oluşturulması ve poro-elastik yapıdaki gürültü önleyici elemanların, düşük frekans performanslarının optimizasyonu için geliştirilmiştir.

Foam Modülü, “Biot Teorisi” ni kullanarak, poro-elastik yapıdaki malzemelerin, akustik özelliklerinin hesaplanması için kullanılmaktadır. Foam modülü ile özellikle düşük frekans analizleri için PEM (köpük sonlu elemanlar) modelleri oluşturulabilir, oluşan modelleri VA One modellerine ekleyebilir, FE yapısal ve FE akustik subsistemler ile bütünleştirilebilir.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?