Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

VSS


ESI Sanal Koltuk Çözümü (VSS) koltuk tasarımı yazılımı, koltukların sanal prototipleme konu başlığına dedike bir yazılım çözümüdür. VSS ile OEM’ler ve koltuk tedarikçileri, masraflı fiziksel prototiplere ihtiyaç duymadan, neredeyse tüm tasarım süreçlerini, koltuk prototiplerini tasarlayabilir, üretebilir, test edebilir, geliştirebilir ve onaylayabilirler.

Standart bir tasarım sürecinde, gerçek prototipler hazırlanır, test çalışmaları yapılır, geliştirilir ve tekrarlı test çalışmaları yapılır. Bu zaman dilimi genellikle üzerinde durulacak sorunların ve alanların keşfedildiği basamaktır, ancak bu gelişme döngüsünün sonunda olur. Bu noktada, koltuk tasarımınızı değiştirmek için çok geç veya çok pahalı olabilir.

Bununla birlikte, Virtual Seat Solution koltuk imalatı simülasyonu sayesinde, koltuğunuzun performansını tasarım donmadan önce test edebilir ve herhangi bir üretim sorununu önceden tahmin edebilirsiniz. Bu, geliştirme döngüsünün başlarında daha fazla yenilik ve düzeltmeyi olanaklı kılmaktadır. Tek bir çekirdekli model kullanarak tüm performans etki alanlarını (güvenlik, H-Point tahmini, statik ve dinamik konfor, termal konfor vb.) değerlendirebilirsiniz. Bu özellik, koltuk tasarımcılarının, koltuk mühendislerinin ve koltuk uzmanlarının aynı anda ve verimli çalışmasını sağlar. Tek bir model kullanarak, sanal prototipinizi geliştirmek için farklı tasarım seçenekleri arasındaki değişimleri hızla değerlendirebilirsiniz.

Ek olarak, Virtual Seat Solution, üretimin etkilerini hesaba kattığı için koltuk performansının son derece doğru tahminini sağlamaktadır. Özel uygulamalar ve insan modelleri sayesinde kullanıcılar koltuk ve yolcular arasındaki etkileşimi kesin ve doğru bir şekilde yansıtarak performansı değerlendirebilirler.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?