Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Telefon

+90 262 678 72 68

Projeler

{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","mode_bx":"horizontal","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

Virtual Performance Solution (VPS)

VPS çarpışma modülü, yapısal ve yolcu güvenliğine dayalı tüm simülasyon faaliyetlerini erken tasarım aşamasından başlayarak ve imalat etkilerini (döküm, metal ve kompozit şekillendirme) de göz önünde bulundurarak gerçekleştirebilmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.

VPS yolcu güvenliği modülü, hava yastığı patlama ve konumlandırma, emniyet kemeri tasarımı ve araç içerisinde bulunan yolcuların herhangi bir çarpışma durumunda nasıl ve ne büyüklükte etkileneceklerini simüle etmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.

VPS NVH modülü; otomotiv, kamyon, otobüs ve traktör endüstrilerinde gürültü ve titreşim bazlı problemlerin giderilmesi ve daha konforlu araçların tasarlanabilmesi amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.

VPS kabin akustiği modülü, otomotiv, kamyon, otobüs ve traktör endüstrilerinde, kabin içi gürültü kaynaklarının belirlenmesi, hangi yolla yayıldıklarının tespitine yönelik analizler ve gürültü ve titreşimi engellemeye yönelik kullanılan izolasyon malzemelerinin katkılarını simüle etmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.

VPS statik analiz modülü, tasarımınıza etki eden statik yüklerin yarattığı sonuçları, lineer ve non-lineer olarak simüle etmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.

VPS koltuk konfor modülü, bünyesinde bulunan ya da sizin ilave edebileceğiniz dijital yolcu ve koltuk modelleri üzerinden, yolcunun güvenlik, vibrasyon, termal ve statik konfor analizlerini gerçekleştirebilmek amacıyla geliştirilmiş yazılım çözümüdür.

Onatus Öngörü Teknolojileri'ni Keşfedin!

Yüksek teknolojiye dayalı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Telefon

+90 262 678 72 68

Bize Ulaşın

sales@onatus.com

Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?